@

Strona główna

O nas Nasze fabryki w Chinach Nasz produkt - wprowadzenie Nasze listy produktów Katalog

Bezpieczeństwo          Potrzebujesz jakieś pomysły?            Nasza działalność Rozszerzenie    

Dokonywanie wyrobów z tworzyw sztucznych            Kontakt z nami 

Chi Hong Toys & Stationery Factory Ltd.
@
chlogo.gif

 

Witamy na naszej stronie! Produkujemy i sprzedajemy produkty z tworzyw sztucznych w naszej podstawowej działalności.
Breloki są naszą specjalnością.
@flash.jpg

Szanowni Państwo,
1) Prosimy o kontakt z naszym biurem HK w celu umówienia spotkania lub uzyskania notowań. Albo dlaczego nie spróbować wideokonferencji z nami - prosimy o kontakt w sprawie szczegółów! UWAGA nasz adres email.
2) Patrz: Nowy Rok selekcji i wyboru Lato naszej fabryki i produktów fabryki partnerskich tutaj.
3) Bienvenu aux francophones! Notre site "web" est maintenant disponible en langue franise. Pour y aller, cliquez ci-pr ou sur le drapeau en haut de cette page.

           @

@idelines on minimum order quantities          
Prosimy o kontakt w ostatni 2011-2012 Katalog i nowe pozycje.
 


@

Nasza szeroka oferta obejmuje keychains i elementów piśmiennych, takich jak wykaszarki ołówek, małe zabawki dla pamiątki, kapsułki i zabawki, automaty sprzedające, premie oraz prezenty, artykuły sezonowe, nowości, artykuły świąteczne i upominki torby pokazać i słodycze, artykuły religijne, biżuteria, i marketingu, reklamy, promocji lub promocyjnych.

Nasze produkty to giętkie przedmioty, świecące w ciemnościach elementy, puszyste elementów i tłumnie pozycji, w miękkich lub twardych tworzyw sztucznych, z ręcznie malarstwo, pearlized poszycia, anty-zarysowania i inne materiały wykończeniowe. Możemy włączyć elektroniczne wstawki takie jak dziurka od klucza światła wyszukiwarki, migające światła i notatek muzycznych.


Jesteśmy również ekspansję na szerszą działalność. Proszę przeglądać na naszej stronie internetowej.@Czekamy na Państwa komentarze, aby poprawić i rozszerzyć naszą gamę produktów i skuteczność naszej stronie internetowej.
Na sugestie lub informacje o naszych webmaster,
skontaktuj się webmasterem bezpośrednio.

@