@

Strona główna

O nas Nasze fabryki w Chinach Nasz produkt - wprowadzenie Nasze listy produktów Katalog

Bezpieczeństwo          Potrzebujesz jakieś pomysły?            Nasza działalność Rozszerzenie    

Dokonywanie wyrobów z tworzyw sztucznych            Kontakt z nami 

Chi Hong Toys & Stationery Factory Ltd.
Dokonywanie wyrobów z tworzyw sztucznych

Krótko opiszemy tutaj nasze metody produkcji. Zrozumienie naszego procesu może ułatwić klientom współpracę z nas skutecznie. Oczywiście, jeśli jesteś nowym klientem, opowiedz nam o swoim szczególne ograniczenia lub wymagania przemysłu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, lub jeśli masz pomysły na treść tego artykułu, daj nam znać!


Kroki w produkcji nowy element z tworzywa sztucznego:


Załóżmy, że typowy wtryskiwane kluczowych zabawka ring. Będziemy zgadzam się z tobą na wczesnym etapie w sprawie procedury i takie elementy jak punkty trzymać w krytycznych kroków. Zazwyczaj kroki:

1) Projekt postać mistrza:
Clay (plasticene) model zrobiony przez producenta modelu> pokaż, komentarze i zatwierdzeniu przez Chi Hong (przytrzymaj punkt)> formy gumowe> model tynkowania (ostateczny kształt i wszystkie szczegóły) przedłożenie> do klienta w celu zatwierdzenia oraz wszelkie modyfikacje do uzgodnienia (przytrzymaj punkt )

2) Dokonywanie formy master:
Uruchomienie produkcji form> Chi dyrektor fabryki Hong odpowiedzialny od otrzymania formy gipsowe do zakończenia form produkcji, w tym wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące produkcji, takich jak Ingate i galerii, gałęzie i szczegóły do usuwania powietrza, zapewnienie przewody giętkie elementy itp.>

3) Pierwsze próbki serii:
Poddanie się klienta o zatwierdzenie pierwszej próbie partii uruchomić z pełną malowanie szczegółów, w tym pakowanie> Zgadzam żadnych modyfikacji do malowania lub opakowania (przytrzymaj punkt)>

4) produkcja masowa.

Więcej informacji na tle poniżej:

making02.jpg
Model gipsowy
Co to jest plastik?

@

Plastik jest polimer lub łańcuch cząsteczek z łańcuchów węgla i innych elementów wykonanych z ropy naftowej poprzez połączenie reakcji chemicznych. Jest tak wiele różnych typów z różnych właściwości. Bio-plastiku są badane i opracowywane, ale nie są jeszcze realną opcją w branży zabawek.

Termoplastyczne, takie jak akryl (plexi), Acrylo-nitrylu (Nylon), polietylenu (polietylen), winylu (PVA), polistyren (PS) i polichlorek winylu (PCW) złagodzić ciepło i twardnieje w niskich temperaturach. Mogą one zostać poddane recyklingowi i ponownie użyte wielokrotnie. Korzystamy z tworzyw termoplastycznych w naszych produktów.

Termoutwardzalnych, takich jak bakelit, epoksydowe, melaminowe, poliestrowe i poliuretanowe są utwardzone lub utwardzone pod wpływem ciepła, i nie mogą być ponownie wykorzystane jak termoplastycznych.

Niektóre tworzywa sztuczne są przędzie się włókna, wykonane na przędze i używane do wyplatania wyrobów włókienniczych lub wykonane w liny, niektóre mogą zostać spryskane jako powłoki, stosowane jako klej, lub używane w farbach. Tworzywa sztuczne są stosowane w zabawkach, ponieważ są łatwe do kształtu i koloru, mogą być miękkie lub twarde, elastyczne lub sztywne, są dobrymi izolatorami, nie rdzewieją, są lekkie, tanie i trwałe.


Nasze produkty wykonane są najczęściej z polietylenu (PE) na przykład dlatego, że pasuje do naszych produktów, metod i maszyn. PE jest stosunkowo przyjazny dla środowiska tworzywa sztucznego. Z innych tworzyw sztucznych zgodnie z wymaganiami produktu. Istnieją różne cechy, gęstości i typów. Przypadku, gdy nadaje się do niektórych produktów, których używamy surowców wtórnych jako surowca.


Dodatki do tworzywa surowców dać różne właściwości. Różne tworzywa sztuczne mogą zawierać różnego rodzaju dodatki takie jak plastyfikatory lub zmiękczacze, środki elastyczność, wypełniacze, zbrojenia, pigmenty, opóźniacze ognia, przeciwutleniacze, środki spieniające, smary, stabilizatory cieplne, stabilizacja UV, itp. itd. często dodają do barwienia tworzyw sztucznych masy w razie potrzeby.


Chociaż zdajemy sobie sprawę z przepisami w większości krajów, rozsądne jest, aby je określić nam jakieś specjalne wymagania lub kompozycji, charakterystyczne dla wykorzystania produktu w danym kraju, i czy jakieś specjalne badania, analizy lub zaświadczenia lekarskiego.

@

@

Making03.jpg

making04.jpg

 

Jak jest z tworzywa sztucznego w kształcie?
@
Istnieje wiele różnych technik przetwarzania powszechnie stosowane w zabawki i tworzyw sztucznych. Większość wiąże się z wykorzystaniem formy. Nasz zakład korzysta z dwóch pierwszych metod formowania .*

* Wtrysk: plastikowe kulki lub granulki są stopione pod wpływem ciepła i energii ścinania i wstrzykiwany pod ciśnieniem do formy ze stali, aby zapewnić wymaganą formę.Wnęki formy jest zasadniczo negatywny części są produkowane. Nasz zakład korzysta z tej metody głównie.

* Rozdmuchiwarki: tworzywo sztuczne jest zmuszony do zamkniętej formie i sprężone powietrze jest używane do cios "bańki" wewnątrz tworzywa sztucznego.Z tworzywa sztucznego pęcznieje się jak balon, aż do wypełnienia formy i wymagany kształt uzyskuje. Wykonujemy lalki, zabawki miękkie i puste użyciu tej metody. (Plastikowe butelki mogą być również wykonane w ten sposób.)

@

making01.jpg

Formowania rotacyjnego: tworzywa sztucznego umieszcza się w formie nad palnikiem i formy jest obracany w celu osiągnięcia jednolitej grubości ścianek. Duże puste zabawki, zbiorniki wodne i beczki mogą być wykonane w ten sposób.

Wytłaczanie: Hot stopionego plastiku jest zmuszony przez dyszę do rur, rury, łączenia taśmy, takich jak stosowane w budownictwie, a także dużych arkuszy, które można wykorzystać później w termoformowania.

Wytłaczania blow: To jest wykorzystywanych do produkcji plastikowych torebek i filmów.Wytłaczanych rur z zamkniętym końcem jest wysadzony w powietrze jak balon, jeszcze gorący, rozciąganie tworzywa sztucznego, aby to cienkie.

Termoformowanie: folii ogrzewa się w pobliżu jego temperatura mięknienia, a następnie ciśnienie jest umieszczony na nim z mężczyzną i / lub samice formy do produkcji wymagany kształt. Metoda ta jest stosowana do tace, filiżanki, maski i desek.

Formowanie próżniowe: Czasami ciśnienia i podciśnienia wykorzystywane są w procesie termoformowania i maksymalnej jednolitości grubości i wytrzymałości mogą być uzyskane. Opakowania na ciastka i słodycze, kosmetyki, kubeczki i pojemniki do jogurtu można w ten sposób.

Błoto pośniegowe odlewnictwo: obejmuje wypełnienie pustej formy z roztworu tworzywa sztucznego ogrzewania formy do gell warstwy wewnętrznej lub na ścianie z materiału w formie, a następnie odwrócenie formy wylać nadmiar materiału. Po ochłodzeniu zakończeniu części mogą zostać usunięte. Jest to wykorzystywane do pustych przedmiotów.

Moczenie: formy zanurza się w plastikowym rozwiązanie, a powłoka jest połączona do elementu. Miękkich zabawek takich jak balony, uchwyty kierownicy i obejmuje elastyczne mogą korzystać z tej techniki.

Wykonanie: arkusze z tworzyw sztucznych mogą być wykonane do zbiorników, tablice akrylowe, i innych artykułów przemysłowych przez cięcie, gięcie i klejenie lub.

@

making05

Nasz proces produkcji
@
Załóżmy, że mamy zamiar stworzyć zupełnie nowy produkt.

Oczywiście, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych istniejących produktów czas realizacji będzie szybsze.

A może chcesz mieć logo lub wiadomości wydrukowane na jednym z naszych istniejących elementów. Jest to również bardzo szybko zrobić, a po prostu musimy pozwolić na podejmowaniu prób i wysyłania ich do ciebie do zatwierdzenia. Niektóre z naszych produktów mają kształt idealny dla bloku drukowania (koszulka piłkarska, serce, uśmiechniętą twarz, spinacz do papieru ...)

Najlepiej jest poprosić nas o terminy dostaw, jak nasze obciążenie można waj w zależności od pory roku. Zamówienie jest również istotnym czynnikiem. Możemy dostarczamy zazwyczaj duże zamówienia w fazach w zależności harmonogramu i odpowiednie objętości przesyłki. Rozsądnie jest poczekać co najmniej 5 lub 6 tygodni do wysyłki każdej dostawy z Hong Kongu czy Chinach, do najbliższego portu. Możemy również frachtu lotniczego pierwszych partii produkcyjnych dla Ciebie, jeśli czas jest krótki.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę:

Technologia: Rozdmuchiwarki minimalizuje ilość zastosowanego materiału oraz daje miękkie, elastyczne, lekkie i tani produkt, który może być bardzo ładny. Jednakże, jeżeli musi być malowany ostrożność należy podjąć w celu zapewnienia pałeczki farby. Wtryskiwanie może być wykorzystywane do tworzenia bardziej skomplikowanych kształtów i jest łatwiejsze do malowania i wykończenia.

Materiał: Jaki jest ostateczny korzystanie z produktu? Skontaktuj się z produktów spożywczych? Dziecięcą zabawką? Elastyczny element? Giętki element? Twardych i miękkich tworzyw sztucznych? Erase? Te facrtors mają wpływ na wybór z tworzywa sztucznego typu.

Rozmiar: Jeśli zbyt duże nie są koszty materiałów, objętości i masy do transportu. Jeśli obiekt jest zbyt mały i nie ma wiele szczegółowych malarstwo do zrobienia w kilku kolorach, a następnie wykończenie powierzchni jest trudne, czasochłonne i dobrej jakości jest trudne do utrzymania. Niektóre rozmiary mogą być niebezpieczne dla małych dzieci (połykanie). Jeśli jest to element kapsułki, a następnie jego rozmiar musi po prostu pasować do torebki, dla których jest przeznaczony.

Kształt: obiekt musi mieć kształt, który pozwala jej być z powodzeniem wstrzyknięto lub utworzone, a następnie wyjmuje się z formy. Zazwyczaj forma jest w dwie połówki kawałki z płaskim interfejs na złączu. Re-uczestnik lub podcięcie kształty sprawiają, że trudne lub niemożliwe do usunięcia z formy i twoseparate formy mogą być potrzebne, co zwiększy koszty oprzyrządowania. Czasami mała i dopuszczalnych zmian w kształcie rozwiąże tych problemów. Jeśli osobnej kartce jest jednak konieczne, kawałek będzie klejone, więc porozumienie w sprawie rodzaju mocowania i kleju jest potrzebna. Czasami bardzo elastycznego tworzywa sztucznego umożliwi de-odlewnictwo, gdy w przeciwnym razie wydaje się bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. (Np. kule kolczaste)

Jeśli pozycja jest dla breloczek następnie pętli lub innego świadczenia do przymocowania łańcucha i pierścienia zostaną włączone w formie. Bardzo często otwór zostanie umieszczony w dole tak, że ołówek wersji topper obiektu mogą być także produkowane i objętość materiału jest nieznacznie obniżona.

Malarstwo i kolory: Jeśli jest dominujący kolor to ten będzie stosowany w masie. Glitter i inne efekty mogą być również stosowane. Malowanie może być używany do tęczy i inne skutki.

Włączone elementy: Czy są jakieś małe przedmioty do wbudowania, podobnie jak światła z małym akumulatorem, narzędzia metalowe, świadczenia dla śrub i jak?
 

@

Aby uzyskać wskazówki dotyczące minimalnej ilości zamówienia kliknij tutaj. Za wszelkie uwagi, sugestie lub zapytania prosimy kliknąć na "Kontakt" na nasze pełne dane kontaktowe. Aby powrócić do Chi Hong głównej .