@

Strona główna

O nas Nasze fabryki w Chinach Nasz produkt - wprowadzenie Nasze listy produktów Katalog

Bezpieczeństwo          Potrzebujesz jakieś pomysły?            Nasza działalność Rozszerzenie    

Dokonywanie wyrobów z tworzyw sztucznych            Kontakt z nami 

Chi Hong Toys & Stationery Factory Ltd.
Nasza fabryka w Chinach
refactory.jpg
Produkujemy bezpośrednio dla Ciebie!

chlogo33.jpg

Założony w Hong Kongu w 1965 roku, Hong Chi zakłady produkcyjne zostały przeniesione do pobliskiego Dongguan County w Canton (Guangdong) Prowincja w 1990 roku. Zbudowaliśmy nową fabrykę, która nas całkowicie własne, i stworzyliśmy nowy podmiot produkcji
&.

To pozwoliło nam zwiększyć produkcję, a także korzystać z możliwości, konkurencyjnych kosztów w szybko rozwijającym się regionem delty Rzeki Perłowej na południu Chin. Utrzymujemy z atutów naszej centrali bazy w międzynarodowym centrum biznesu z Hong Kongu.

factmachines.jpg

Nasze fabryki w Chinach kontynentalnych aby wszystkie etapy procesu produkcji, od projektowania i tworzenia prototypu do formy podejmowania, wtrysk z rozdmuchem, breloczek i produkcji łańcuchów, malowanie natryskowe, malowanie ręczne, montaż, wykończenia i opakowania.
Nie w zasadzie podwykonawstwa naszej produkcji. Dążymy do produkcji artykułów wysokiej jakości poszanowaniu różnych krajowych przepisów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Dotyczy to głównie materiały, oznakowania i pakowania. Prosimy, aby określić szczególne wymagania na etapie zamawiania, jak takie prawa można zmienić w każdym kraju od czasu do czasu.


Korzystamy z tworzywa sztucznego z surowców, cech i gęstości odpowiednio do różnych potrzeb. Mamy źródła naszych materiałów w różnych krajach i całej Azji, a my zazwyczaj utrzymać część ręki tak, że możemy zapewnić szybkie i niezawodne czasy dostaw dla danego produktu.
Zgodnie z miejscową praktyką, nasi pracownicy są złożone i karmione w obiekcie, który jest częścią naszego rozwoju fabryki. Szanujemy wszystkich przepisów prawa pracy i innych ustaw z odpowiedzialności społecznej, np. ochrony środowiska i zdrowia oraz przepisów bezpieczeństwa, które są stosowane przez lokalne i centralne rządy Chin. Wizyta w fabryce mogą być organizowane i będzie się bardzo mile widziane.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Prosimy o kontakt!