@

Strona główna

O nas Nasze fabryki w Chinach Nasz produkt - wprowadzenie Nasze listy produktów Katalog

Bezpieczeństwo          Potrzebujesz jakieś pomysły?            Nasza działalność Rozszerzenie    

Dokonywanie wyrobów z tworzyw sztucznych            Kontakt z nami 

Chi Hong Toys & Stationery Factory Ltd.
Potrzebujesz jakieś pomysły?
@
Staramy się współpracować z Państwem, naszymi klientami, aby zrozumieć swoje wymagania i pracować razem, aby osiągnąć swoje cele.
@

Pracujemy głównie większość zamówień hurtowych importerów i dystrybutorów, firm wysyłkowych, sklepach, supermarketach i sklepach tej sieci, wydawnictwa, reklama i specjalistów od marketingu w wielu krajach. Wiemy więc z doświadczenia, że trzeba ciągle tworzyć nowe produkty,
przewidzieć i przewidywania na następny sezon.

Jeśli potrzebujesz broszur lub innych informacji kliknij na
"Kontakt" powyżej na nasze pełne dane lub napisz do nas


Więcej informacji na temat naszych produktów.

Aby uzyskać wskazówki dotyczące minimalnej wielkości zamówienia.

             
                 
               
                    

                        
        

              

Jakie będą nowe i atrakcyjne dla rynku docelowego?

Trzeba mieć najlepsze pomysły i realizują je przed konkurencją. Chcielibyśmy, aby pomóc Ci być pierwszym na rynku w danym obszarze!

Możemy pracować z Tobą dzielić się pomysłami, rozwijać gliny i gipsu modeli, wykonujemy formy i przyjąć pozycję aż do produkcji, dzięki czemu możesz korzystać z naszych doświadczeń produkcyjnych w celu optymalizacji produktu końcowego. Będziemy cytatem Państwu konkurencyjne ceny i realny czas dostawy. Jesteśmy stale poszukuje nowych pomysłów, i tworzymy własne nowe elementy, tak pozostać w kontakcie.

Możemy również pomóc z opakowania i wymagania wyświetlania. Możemy pakiet, na przykład, luzem lub w indywidualnych worki polietylenowe, z lub bez karty nagłówka na blistry, w rozkładane itp. pola do własnych konkretnej dystrybucji wyprawy, i potrzeby końcowych wyświetlenia. Możemy sugestie na przykład, poręczny blacie wyświetlacz "drzewo" szczególnie przydatne dla naszych kluczowych elementów pierścienia, lub zestawy kart nagłówka, które można złożyć do kompaktowych kształtów do transportu.

Będą Państwo zainteresowani w bardzo niskich cen jednostkowych z naszych pozycji, od 0,03 USD do góry. To czyni je bardzo nadaje się do promocji, bonus lub prezent celów.


@

oem.jpg

Różne formuły współpracy jest możliwe. Te keychains zostały wykonane specjalnie dla firmy znanego świata do szczegółowych dzieła sztuki przekazane przez@

@

Chcesz, aby omówić najnowsze projektu? Skontaktuj się z nami!